Коржик "катлама з зеленою цибулею"

Хочу представити вам дуже смачний рецепт узбецьких коржів. В інтернеті вже є мучні страви під такою назвою, але ця страва відрізняється як технологією, так і кількістю інгредієнтів. Я впевнений, хто ризикне приготувати цю мучну страву, той залишиться задоволений отриманим результатом. Кухня: Узбецька

Інгредієнти

тісто

  • Борошно пшеничне / Борошно - 600 г
  • Вода - 300 мл
  • Сіль - 2 ч. л.

начинка

  • Цибуля зелена - 1 пуч.
  • Петрушка - 1 пуч.
  • Фарш м'ясний - 200 г
  • Сіль за смаком
  • Масло вершкове - 200 г
  • Перець чорний - за смаком
Те, що нам потрібно. Борошно просіємо, у воді кімнатної температури розчинємо сіль, дрібно нарізаємо зелень.
У об'ємну миску висипаємо борошно, частинами додаємо підсолену воду і замішуємо м'яке, тісто, що не липне. Якщо тісто вийшло тугим, то додамо ще трошки води. Накриваємо кришкою і залишаємо на 20 хвилин.
Відпочиле тісто ділимо на чотири частини, кожну скачуємо в кулю, три частини знову прибираємо в миску і накриваємо кришкою.
Куля, що залишилася, розминаємо в коржик і тонко розгортаємо на посипаній поверхні борошном у велике і тонке коло. Коли я вирішив приготувати коржі, то мені цей момент здався практично не здійсненним, але тісто вийшло настільки еластичним і податливим, що я впорався без особливих зусиль і навіть запишався своїми вмілими ручками.
Тепер наше коло рясно змащуємо пензликом м'яким вершковим маслом, присипаємо частиною зелені, беремо 50 грам фаршу і дрібними фракціями розподіляємо по поверхні, солимо, перчимо.
Тепер беремо тарілку діаметром 22 см, кладемо по центру дном в верх, від тарілки до країв кола прорізаємо ножем для піци (для масла і т. і.) вісім променів у вигляді трапеції. Загортаємо кожну трапецію до центру, змащуючи маслом.
Повинно виходити приблизно так.
Коли накриємо останньою частиною, то потрібно підігнути краю під коржик, присипати борошном і злегка розкачати. Я не розкочував, а придавлював, розрівнював руками (мені так більше подобається), підганяючи під розмір дна сковороди і надавав правильну форму кола. Діаметр дна моєї сковороди 22 см.
Нагріваємо на середньому вогні сковороду, пензликом змащуємо дно вершковим маслом, укладаємо корж і його зверху так само змащуємо маслом. Накриваємо кришкою і смажимо десять хвилин. У мене електрична панель, я смажив на 6 з 9-ти, все відмінно присмажилося і не підгоріло.
Через десять хвилин перевертаємо на другу сторону, ковтаємо слину від аромату, накриваємо кришкою на п'ять хвилин, відраховуючи кожну секунду довгою в цілу вічність...
Ось так виглядає друга сторона через п'ять хвилин. Ту ж процедуру проробляємо з рештою тіста і начинкою, разом у нас виходить чотири вкуснющі коржі...
Гарячі, соковиті з хрусткою скоринкою, збуджуючі ароматами сходу чотири коржі.
Ніжне, листкове вершкове тісто, свіжість зелені і маленькі шматочки м'ясних вкраплень добивають наповал. Все, більше не можу стримуватися, побіг насолоджуватися. Усім смачного!

Коментувати

Допоможи будь ласка нам, додай цей рецепт собі у соціальні мережі